Nasz serwis korzysta z cookies. Poprzez przeglą…danie dalsze serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Potwierdź i zamknij komunikat
Grudziądz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.
Strona głĂłwnapiątek 21 października 2016   Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
Ogłoszenia  | Poczta  | Nowe forum!!  | Forum - archiwum  | Praca  | Przetargi  | Informator Medyczny  | Katalog Firm
Reklama Firm  | Katalog WWW  | Nasze Fotki - Our Photos  |  Slownik pokera  | PUP - oferty pracy
Grudziądz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.
Reklama


Reklama "S"

Reklama - L3
Czarci Młyn

Reklama EDEON

Partnerzy

Użytkownik
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie posiadasz konta ? Zarejestruj się

Użytkowników online: 20
Katalog użytkowników

Ważne Adresy
Urząd Miejski, Urząd Gminy

więcej...


================

Reklama SEKRET

Rozkład Jazdy
MZKPKPPKS

Grudziądzki Rap

Białe wakacje w mieście (2012-02-02)

Dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w zajęciach przygotowanych przez instytucje miejskie w ramach tegorocznych „białych wakacji”, które potrwają od 13 do 26 lutego. Wśród propozycji znajdują się m. in. warsztaty plastyczne, teatralne, lalkowe, taneczne, modelarskie, szaradziarskie, zajęcia na lodowisku, gry i konkursy, interaktywne wystawy, seanse astronomiczne czy projekcje filmowe.

Grudziądzkie Muzeum im. dr Władysława Łęgi zaprasza najmłodszych na interaktywne tworzenie wystawy oraz czytanie przygód Piotrusia Pana w ramach zajęć pt. „Co krokodyl ma w brzuchu?”, które odbędą się od 14 do 23 lutego o godz. 10.00. O godz. 12.00 zaplanowano konkurs teatralny „Piotruś Pan” promujący wystawy proekologiczne przeznaczony dla szkół, kółek plastycznych i świetlic, natomiast o godz. 11.00 warsztaty „W czasach rycerzy”, gdzie uczestnicy będą wykonywać projekty zamków z kartonu. Elementem zajęć będzie także zwiedzanie wystawy „Potęga i upadek. Zamki państwa krzyżackiego”.

W ramach białych wakacji w Muzeum o godz. 10.00 odbędą się również zajęcia plastyczne w oparciu o Galerię Współczesnego Malarstwa Polskiego pt. „Kolorowe układanki”. Na godz. 11.00 przewidziano podchody muzealne „Hanza i jej dziedzictwo”, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać średniowieczne zawody, natomiast o godz. 9.00 najmłodsi zwiedzą wystawę i wezmą udział w grze edukacyjnej oraz poznają tajniki handlu w średniowieczu. Zajęcia plastyczne i edukacyjne „Życie dawnych mieszczan” odbędą się natomiast 17 lutego o godz. 9.00 i 11.00.

Dodatkowo, w Muzeum codziennie będzie można obejrzeć interesujące projekcje filmowe. Zakończenie białych wakacji połączone z uroczystym rozstrzygnięciem konkursu teatralnego zaplanowano 24 lutego o godz. 12.00. Zapisy na zajęcia prowadzi Dział Edukacji i Promocji pod nr tel. 56 4659063, wew. 18.

Na warsztaty plastyczne do Centrum Kultury Teatr zapraszamy osoby w wieku 7-20 lat w terminie 13-24 lutego na godz. 10.00. Zajęcia prowadzone przez Mariannę Gitner-Sawistowską będą okazją do spędzenia czasu w miłej atmosferze, nauki podstaw rysunku, kadrowania obrazu czy odpowiedniego doboru kolorów. Od 13 do 17 lutego o godz. 10.00 odbędą się warsztaty teatralno-lalkowe, w ramach których przewidziano wspólną zabawę pod okiem instruktora Teatrzyku Lalek Miszmasz połączoną z praktycznymi wskazówkami dla młodych aktorów i animatorów w wieku od 7-16 lat. Kolejną propozycją CK Teatr są zajęcia teatralne zaplanowane od 20 do 24 lutego o godz. 10.00 przeznaczone dla młodzieży w wieku od 14 do 21 roku życia. Spotkania prowadzić będzie reżyser bajek Zbigniew Kulwicki, który przekaże uczestnikom część swojej teatralnej wiedzy. Spotkania będą doskonałą okazją do przełamania strachu przed publicznymi występami, poćwiczeniem dykcji oraz sprawdzeniem talentów aktorskich.

Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku oferuje warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Katarzynę Majkowską ze szkoły tańca Esens. Instruktorka wprowadzi uczestników w tajniki tańca towarzyskiego i nowoczesnego oraz zumby. Cykl 6 spotkań odbywać się będzie od 14 do 23 lutego, we wtorki, środy i czwartki o godz. 13.00 dla dzieci do lat 10, dla starszych uczestników o godz. 14.00.
  
Autor: ,

Komentarze
Dodaj komentarz


Powrót
© 2003 - 2016 Internet Grudziądz kontakt
konfiguracja poczty
Grudziądz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.