Nasz serwis korzysta z cookies. Poprzez przegl±…danie dalsze serwisu zgadzasz się na ich wykorzystanie.

PotwierdĽ i zamknij komunikat
Grudzi±dz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.
Strona głĂłwnapi±tek 02 grudnia 2016   Imieniny obchodz±: Balbina, Paulina, Bibiana
Ogłoszenia  | Poczta  | Nowe forum!!  | Forum - archiwum  | Praca  | Przetargi  | Informator Medyczny  | Katalog Firm
Reklama Firm  | Katalog WWW  | Nasze Fotki - Our Photos  |  Slownik pokera  | PUP - oferty pracy
Grudzi±dz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.
Reklama


Reklama "S"

Reklama - L3
Czarci Młyn

Reklama EDEON

Partnerzy

Użytkownik
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie posiadasz konta ? Zarejestruj się

Użytkowników online: 50
Katalog użytkowników

Ważne Adresy
Urz±d Miejski, Urz±d Gminy

więcej...


================

Reklama SEKRET

Rozkład Jazdy
MZKPKPPKS

Grudzi±dzki Rap

Białe wakacje w mie¶cie (2012-02-02)

Dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w zajęciach przygotowanych przez instytucje miejskie w ramach tegorocznych „białych wakacji”, które potrwaj± od 13 do 26 lutego. W¶ród propozycji znajduj± się m. in. warsztaty plastyczne, teatralne, lalkowe, taneczne, modelarskie, szaradziarskie, zajęcia na lodowisku, gry i konkursy, interaktywne wystawy, seanse astronomiczne czy projekcje filmowe.

Grudzi±dzkie Muzeum im. dr Władysława Łęgi zaprasza najmłodszych na interaktywne tworzenie wystawy oraz czytanie przygód Piotrusia Pana w ramach zajęć pt. „Co krokodyl ma w brzuchu?”, które odbęd± się od 14 do 23 lutego o godz. 10.00. O godz. 12.00 zaplanowano konkurs teatralny „Piotru¶ Pan” promuj±cy wystawy proekologiczne przeznaczony dla szkół, kółek plastycznych i ¶wietlic, natomiast o godz. 11.00 warsztaty „W czasach rycerzy”, gdzie uczestnicy będ± wykonywać projekty zamków z kartonu. Elementem zajęć będzie także zwiedzanie wystawy „Potęga i upadek. Zamki państwa krzyżackiego”.

W ramach białych wakacji w Muzeum o godz. 10.00 odbęd± się również zajęcia plastyczne w oparciu o Galerię Współczesnego Malarstwa Polskiego pt. „Kolorowe układanki”. Na godz. 11.00 przewidziano podchody muzealne „Hanza i jej dziedzictwo”, podczas których uczestnicy będ± mieli okazję poznać ¶redniowieczne zawody, natomiast o godz. 9.00 najmłodsi zwiedz± wystawę i wezm± udział w grze edukacyjnej oraz poznaj± tajniki handlu w ¶redniowieczu. Zajęcia plastyczne i edukacyjne „Życie dawnych mieszczan” odbęd± się natomiast 17 lutego o godz. 9.00 i 11.00.

Dodatkowo, w Muzeum codziennie będzie można obejrzeć interesuj±ce projekcje filmowe. Zakończenie białych wakacji poł±czone z uroczystym rozstrzygnięciem konkursu teatralnego zaplanowano 24 lutego o godz. 12.00. Zapisy na zajęcia prowadzi Dział Edukacji i Promocji pod nr tel. 56 4659063, wew. 18.

Na warsztaty plastyczne do Centrum Kultury Teatr zapraszamy osoby w wieku 7-20 lat w terminie 13-24 lutego na godz. 10.00. Zajęcia prowadzone przez Mariannę Gitner-Sawistowsk± będ± okazj± do spędzenia czasu w miłej atmosferze, nauki podstaw rysunku, kadrowania obrazu czy odpowiedniego doboru kolorów. Od 13 do 17 lutego o godz. 10.00 odbęd± się warsztaty teatralno-lalkowe, w ramach których przewidziano wspóln± zabawę pod okiem instruktora Teatrzyku Lalek Miszmasz poł±czon± z praktycznymi wskazówkami dla młodych aktorów i animatorów w wieku od 7-16 lat. Kolejn± propozycj± CK Teatr s± zajęcia teatralne zaplanowane od 20 do 24 lutego o godz. 10.00 przeznaczone dla młodzieży w wieku od 14 do 21 roku życia. Spotkania prowadzić będzie reżyser bajek Zbigniew Kulwicki, który przekaże uczestnikom czę¶ć swojej teatralnej wiedzy. Spotkania będ± doskonał± okazj± do przełamania strachu przed publicznymi występami, poćwiczeniem dykcji oraz sprawdzeniem talentów aktorskich.

Miejski O¶rodek Rekreacji i Wypoczynku oferuje warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży prowadzone przez Katarzynę Majkowsk± ze szkoły tańca Esens. Instruktorka wprowadzi uczestników w tajniki tańca towarzyskiego i nowoczesnego oraz zumby. Cykl 6 spotkań odbywać się będzie od 14 do 23 lutego, we wtorki, ¶rody i czwartki o godz. 13.00 dla dzieci do lat 10, dla starszych uczestników o godz. 14.00.
  
Autor: ,

Komentarze
Dodaj komentarz


Powrót
© 2003 - 2016 Internet Grudzi±dz kontakt
konfiguracja poczty
Grudzi±dz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.