Potwierdź i zamknij komunikat
Grudziądz, zapraszamy! Darmowe ogłoszenia, forum, baza firm, reklama, informacje.
Strona głĂłwnapiątek 31 lipca 2015   Imieniny obchodzą: Helena, Ignacy, Lubomir
Ogłoszenia  | Poczta  | Nowe forum!!  | Forum - archiwum  | Praca  | Przetargi  | Informator Medyczny  | Katalog Firm
Reklama Firm  | Katalog WWW  | Nasze Fotki - Our Photos  |  Slownik pokera  | PUP - oferty pracy

Reklama "S"

Reklama - L3

Czarci Młyn

Reklama EDEON

Partnerzy

Użytkownik
Hasło:
Nie posiadasz konta ? Zarejestruj się

Użytkowników online: 5
Katalog użytkowników

Ważne Adresy
Urząd Miejski, Urząd Gminy

więcej...

Reklama SEKRET

Rozkład Jazdy
MZKPKPPKS

Grudziądzki Rap

Praca

Główna  Dodaj ogłoszenie  Szukam pracy Dam Pracę Zlecę Wykonam

Kategoria: wszystkie (ostatnie 20)

Zlecę - Kurs instruktor pływania
KURS INSTRUKTORA SPORTU ZE SPECJALNOŚCIĄ PŁYWANIE

– umożliwia zdobycie uprawnień zawodowych w zakresie pływania. Przygotowuje kursantów do pracy na pływalniach krytych, basenach, ośrodkach wypoczynku, na obozach sportowych i koloniach, prowadzenia zajęć w ramach lekcji wychowania fizycznego na basenie (podniesienie kwalifikacji zawodowych nauczycieli).

691 116 011
kontakt@200-procent-normy.pl
ID: 18114

Dam Pracę - Jeśli masz trudną sytuację materialną - przeczytaj
Cierpisz na brak pieniędzy, nie stać Cię na ryzykowne inwestycje? Zgłoś się do nas!

Nie musisz kupować i sprzedawać! Inwestować, narażać się na straty, zarabiać kosztem innych.

To inna idea, to korzystne i bezpieczne współorganizowanie zespołów zasilających i wzajemnej pomocy.

Program - oprócz uzyskania środków pieniężnych - umożliwia nawiązywanie kontaktów, organizowanie pomocy, pracy, sponsorów, partnerów!

Napisz do mnie na alina2009@vp.pl po więcej info.

W temacie wpisz: Program.
alina2009@vp.pl
ID: 18113

Warto wiedzieć

Pływanie to sport o wyjątkowo dobroczynnym wpływie na nasze zdrowie. Poprawia sylwetkę, stan układu krążenia i układu oddechowego oraz relaksuje i odpręża. Pływanie jest sportem dla każdego, niezależnie od wieku. Jest to również sport stosunkowo tani. Wzrost popularności pływania w Polsce idzie w parze z propagowanym przez media i lekarzy zdrowym stylem życia.

Centralny Ośrodek Szkoleń Sportowych zaprasza na kurs
INSTRUKTORA REKREACJI RUCHOWEJ SPECJALNOŚĆ PŁYWANIE

www.200-procent-normy.pl, 691 116 011
ID: 18112

Szukam pracy - Szukasz pracy? Postaw na kwalifikacje!
Darmowa szkoła Pascal w Grudziądzu zaprasza absolwentów szkół średnich do podjęcia nauki na bezpłatnych kierunkach policealnych. Absolwentów szkół zawodowych zapraszamy do 2-letniego liceum ogólnokształcącego. Po 8-letniej szkole podstawowej i gimnazjum, rekrutujemy do 3-letniego liceum ogólnokształcącego.

- Technik Administracji
- Technik BHP
- Technik usług kosmetycznych
- Technik masażysta
- Opiekun medyczny
- Opiekunka dziecięca
- Asystentka stomatologiczna
- Higienistka stomatologiczna

Prowadzimy także liceum ogólnokształcące dla dorosłych. KAŻDY SEMESTR LICEUM.

Zapisy:

al. 23 stycznia 26/10 (Biurowiec forum, nad restauracją Bodega)
telefon. 56 477 03 44
pascal.edu.pl@onet.pl
ID: 18111

Szukam pracy - Dam Pracę - Praca od zaraz! Konsultant Telefoniczny
Wakacje dobiegły końca i rozpocząłeś poszukiwania stabilnej pracy? Zakończyłeś już studia, a może dopiero je rozpoczynasz? Wróciłeś właśnie z zagranicy? Skończyłeś już 26 lat? Obecni pracodawcy wymagają statusu ucznia i zaświadczeń lekarskich? Jeśli na choć jedno pytanie odpowiedziałeś TAK - właśnie znalazłeś to, czego szukasz!

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny sieci Orange

Oferujemy Ci:
- stałą podstawę 10zł za przepracowaną godzinę
-dodatkową wysoką premię do 60zł za każdą spisaną umowę
- aż 35 minut przerwy
- elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb
- wypłaty na czas
- - tablety, telefony, słuchawki i inne gadżety - dla najlepszych konsultantów
- pełny pakiet szkoleń, które przygotuje Cię do pracy na wyżej wymienione stanowisko (za które Ci zapłacimy)
- realną ścieżkę awansu.

Oczekujemy:
-chęci do pracy i zdobywania nowego doświadczenia
-dyspozycyjności do poniedziałku do piątku 8:00-16:00
-dobrego kontaktu z ludźmi
-pozytywnego nastawienia do pracy.

tel kontaktowy 784-910-979
rekruter@bccg.pl
ID: 18110

Dam Pracę - Praca od zaraz! Konsultant Telefoniczny

Oczekujemy:
ID: 18109

Dam Pracę - Praca dorywcza z dobrym zarobkiem!!!
Proponuję dobrą i legalną pracę dorywczą w domu, dla której nie musisz rezygnować z dotychczasowego zajęcia!

Na pewno zarobisz i będziesz mógł pozwolić sobie na realizację swoich potrzeb, na spełnienie swoich marzeń!

Napisz do mnie na e-mail januszkrak49@gazeta.pl, a przeszkolę Cię, jak pracować, aby szybko osiągnąć sukces finansowy!

Prześlę Ci również materiały i wskazówki do pracy.

W temacie wpisz: Zarobek.
januszkrak49@gazeta.pl
ID: 18108

Dam Pracę - Pracownik magazynu - Grudziądz
Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy (certyfikat 10973) dla swojego Klienta, sieci salonów meblowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynu
Nr ref.: PM/07/2015/SM
Miejsce pracy: Grudziądz

Obowiązki:
- pakowanie i przygotowywanie wysyłek
- rozładunek oraz załadunek towaru
- rozmieszczanie asortymentu na magazynie
- prace montażowe

Wymagania:
- dyspozycyjność w godzinach otwarcia salonu (10:00/20:00)
- gotowość do pracy fizycznej
- energiczność, pracowitość, dokładność
- umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

Oferujemy:
- pracę w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie godzinowe
- elastyczny grafik pracy

Oferta skierowana również do osób uczących się.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres rek.bydgoszcz@gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

rek.bydgoszcz@gmail.com
ID: 18107

Dam Pracę - NOWE PRACE W DOMU OD FIRMY
Różne prace w domu na dogodnych dla Państwa warunkach,nie ma
ograniczeń co do ilości ich wyboru jak i zarobkach miesięcznych.
Produkty są dostarczane drogą pocztową lub kurierską w całym
kraju,zainteresowanym wysyłamy bezpłatnie na maila opis wszystkich
propozycji wraz z zarobkami oraz kupony zgłoszeniowe.
Zapewniamy stałą współpracę jak i ciągły kontakt oraz wszelką
pomoc dla nowych współpracowników.
Zapraszamy na naszą Stronę! http://www.gracja.entro.pl/
ofertygracja@interia.pl
ID: 18106

Dam Pracę - Pracownik fizyczny na prefabrykację
Agencja Pośrednictwa Pracy Magnus Consultants Sp. z o. o. o numerze certyfikatu 4663 poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko Pracownik fizyczny zakładu produkującego gotowe elementy betonowe

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
• Doświadczenie pracy w zawodzie cieśla lub zbrojarz (mile widziane),
• Umiejętność pracy w grupie,
• Dobra organizacja pracy,
• Staranność,
• Dobry stan zdrowia,
• Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód).
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
Obowiązki:
• Praca na linii produkującej prefabrykaty betonowe,
Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Bezpłatne zakwaterowanie,
• Wyjazd od zaraz.

CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@magnusconsult.pl, z podaniem w temacie nazwy stanowiska. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 506 087 197.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
magnus@magnusconsult.pl
ID: 18105